NERGİS ESTETİK

Saçlar; güzelliğimizin tamamlayıcısıdır, insanın dış görünümünü etkiler. Saçın yapısını oluşturan ana elementler keratin, su, pigment, yağlar ve eser elementlerdir. Sağlıklı saçlar; parlak, görünümü düzgün ve kolay taranabilir özellikleri taşır. Saçın bu özellikleri, sistemik hastalıklar ve çevresel etmenlerin etkisiyle bozularak; saçlarda kırılma, mat, sağlıksız görüntü ve dökülme şikayetleri ortaya çıkmaktadır.
Sizde bu şikayetlerden muzdaripseniz bizzat denenmis yüzde yüz sonucları elde edilmis bu bakimi hepinize tavsiye ederim.
Mayonez bepanten ampül, evigen ampül,
bemix ampül,saf zeytin yağı,susam yağı ve badem yağı karıştırılarak saça sürülür minimum 45 dakika isteğe bağlı 1 yada 2 saat bekletiliyor.
Saclarınız canlanıp parladığı gibi yeni saçlarınız çıkmaya başlayacaktır.Kuruyup yıpranmış olan saçlarınız yeniden yapılanıp ve her zamankinden daha fazla uzadığını görüceksiniz.

ÖZEL TASARIM KALICI MAKYAJ KAŞ UYGULAMALARI YAPIYORUZ
Profesyonel kalıcı makyaj kaş uygulamalarımız dört teknikle yapmaktayız. Birincisi kalıcı makyaj kıl tekniği diye adlandırdığımız natürel kıl görünümü vererek tek tek kıl çizerek kalıcı makyaj kıl tekniği. İkinci kalıcı makyaj kaş uygulama tekniğimiz kaş bölgesinin alt kısmını hafif bir tonla gölgelendirerek üstüne kıl çizdiğimiz doğal görünümlü kalıcı makyaj gölgeli kıl tekniği uygulamamız.
YÜZ LİFTİNGİ (Ciltteki Sarkma, Gevşeklik ve Deformasyon için)
Doğal yaşlanma süreci içinde, hücre yenilenmesinin azalması ile beraber, yüzümüz eski diriliğini kaybeder, cildimiz sarkar, gevşer. Yüz Liftingi, yüz bölgesindeki ana kas grupları çalıştırılarak çok kısa bir sürede cildin sıkılaşmasını sağlanır. Sonuç 2. seanstan itibaren görülebilir.

WEB SİTEMİZ ÇOK YAKINDA HİZMETE GİRECEKTİR

Piri Reis Mah. 2066 sk. No:8/H
Beygah Pazarı Yanı

Beylikdüzü/İST.

0212 854 18 16
0532 506 96 01

beylikduzurehber.com